Vážení rodiče,

dle rozhodnutí Vlády ČR pokračuje od 2. 11. 2020 ve všech ročnících školy distanční výuka ve stejném režimu, jako tomu bylo před podzimními prázdninami.

Školní jídelna

Žáci a zaměstnanci se i nadále mohou stravovat ve školní jídelně, a to v níže uvedených časech (čipy, které mají žáci v ŠD, nejsou potřeba) – nezapomeňte si včas odhlašovat/přihlašovat obědy. Do jídelny je povolen vstup pouze žákům školy a zaměstnancům školy – cizím osobám je vstup do jídelny ZAKÁZÁN.

Čas obědů:

  • žáci 1. stupně 12:00- 12:30
  • žáci 2. stupně 12:30-13:00

Dotazy týkající se školní jídelny a jejího provozu směřujte na vedoucí ŠJ B. Göckertovou – 722 559 746.

Ošetřovné

Žádost si o ošetřovné je možné si vyzvednout u hlavního vchodu budovy školy (vchod ze silnice) – zde je umístěn box (visí pod schránkou na dopisy), ze kterého si mohou zákonní zástupci žádost vzít. Ke každému formuláři jsou přiloženy pokyny k jeho vyplnění. Přístup k boxu je 24 h (po celý týden  – tzn. i o víkendu).

V případě potřeby dalších informací volejte na telefonní číslo 472 773 977 nebo pište na zssnp6@zssnp6.cz.

Vrátnice školy

Vrátnice školy je v provozu v pracovní dny od 7:30 do 12:30.

 O případných změnách Vás budeme neprodleně informovat.