Z důvodu nařízené preventivní karantény všem zaměstnancům školní jídelny dochází k jejímu uzavření – a to od úterý 16. 2. do pondělí 22. 2. 2021.
Školní jídelna by měla být opět v provozu od úterý 23. 2. 2021.

Obědy byly všem strávníkům automaticky odhlášeny. Pokud budete mít zájem o objednávku obědů na 23. 2. 2021 spojte se, prosím, telefonicky (nebo přes SMS) s vedoucí školní jídelny B. Göckertovou – 722559746 (v pracovní dny od 10:00 do 17:00).

Provoz školy a školní družiny zůstává beze změny. Pokud žáci navštěvují odpolední školní družinu, vybavte je, prosím, dostatečně velkou svačinou – volte takový druh svačiny, který není potřeba ohřívat, z provozních důvodu to není možné.

V případě, že by došlo k jakýmkoli změnám, budeme vás informovat prostřednictvím systému Bakaláři a webových stránek školy.

Omlouváme se všem strávníkům za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.