Do konce školního roku již nebude školní jídelna v běžném provozu. Je potřeba, abyste si v týdnu od 18. 5. do 22. 5. 2020 zrušili objednávku obědů prostřednictvím internetu (https://jidelny.me.cz/jidelna19/) nebo telefonicky přes paní vedoucí školní jídelny p. Göckertovou (tel. 722 559 746).
Upozorňujeme na to, že ti, kteří platí obědy bezhotovostně prostřednictvím trvalého příkazu, si musí nyní odhlásit obědy na květen a na konci tohoto měsíce dále na červen (systém  totiž automaticky v případě bezhotovostních plateb přihlašuje na začátku nového měsíce obědy, pokud je zaplacená částka nevyčerpaná – systém nejde nastavit jinak). V případě nejasností kontaktujte přímo vedoucí školní jídelny (tel. 722 559 746).
Žáci 1. stupně a pedagogové, kteří budou chodit od 25. 5. do školy, mají možnost objednání studeného obědového balíčku, v tomto případě bude odhlašování a přihlašování obědů fungovat obvyklým způsobem.
Pokud za obědy vznikl přeplatek (v případě hotovostní, ale i bezhotovostní platby), převádí se na další období (tzn. do dalšího školního roku) – stav kreditu je viditelný po přihlášení do aplikace školní jídelny (viz odkaz výše).

Zákonní zástupci žáků 9. ročníků mají možnost vyzvednutí přeplatků od 5. 6. do 30. 6. vždy od 7:30 do 14:00 hodin v kanceláři vedoucí školní jídelny. Ostatní žáci, kteří ukončují docházku na naší škole včetně zaměstnanců, mají možnost vyzvednutí přeplatků stravného 24. 6. od 7:30 do 16:00 a dále od  25. 6. do 30. 6. vždy od 7:30 do 14:00 hodin opět v kanceláři vedoucí školní jídelny.

V případě jakékoli nejasnosti se obracejte na vedoucí školní jídelny.