Vážení rodiče,
v přiloženém souboru – zdenaleznete základní informace k zápisu do 1. tříd ve školním roce 2021/2022. Povinná školní docházka je v tomto školním roce určena pro děti narozené do 31. 8. 2015.

Vzhledem k současné mimořádné situaci proběhne v letošním roce zápis do 1. tříd  bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Doporučujeme zákonným zástupcům podat žádost o přijetí k základnímu vzdělávání TAKTÉŽ BEZ JEJICH OSOBNÍ PŘÍTOMNOSTI VE ŠKOLE – tzn. ELEKTRONICKY (postup najdete v podrobných pokynech k zápisu – viz odkaz na soubor výše) prostřednictvím emailu zapis(at)zssnp6.cz.

Dokumenty, které je nutno elektronicky zaslat – ŽÁDOST K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ (podpis obou zákonných zástupců) + ZÁPISOVÝ LIST.

V případě jakýchkoli dotazů se obracejte na emailovou adresu zapis(at)zssnp6.cz.

Důležité dokumenty k zápisu ke stažení:

Informace k nevázanému písmu

  • naše škola nabízí již 12 let úspěšně výuku kličkového a nevázaného písma – třídy s nevázaným písmem budou otevřeny pouze v případě jejich naplnění dostatečným počtem žáků (v roce 2020/2021 byly otevřeny dvě 1. třídy s nevázaným písmem)
  • rádi bychom ve výuce i nadále pokračovali (typ písma rodiče zvolí v zápisovém lístku)
  • následující video vysvětluje rozdíl mezi kličkovým a nevázaným písmem